IV Miting Polskich Drużyn Karpiowych "Karpiarze Martynce'' 2016 na Łowisku Nekielka
Przyszłoroczna edycja tej charytatywnej imprezy odbędzie się na łowisku "Expert-Karp" Nekielka w dniach 4-7 sierpnia 2016 roku. Zawody będą poprzedzone imprezą integracyjną w środę 3 sierpnia.Organizatorami tych charytatywnych zawodów są rodzice Martynki - Ewelina i Tomasz Spaszewscy, którzy chcą kontynuować to Dzieło Dobrych Serc stworzone przez Daniela Kruszynę i Piotrka Herianaoraz wielu ludzi biorących udział w poprzednich edycjach.

W zawodach wystartuje 30 drużyn. Zapisy rozpoczną się 1 października i będą trwać do końca 2015 roku. Spośród zapisanych rozlosujemy 30 drużyn, które wezmą udział w zawodach oraz 10 drużyn rezerwowych. Losowanie odbędzie się na Targach "Rybomania" w Poznaniu 14 lutego 2016 roku w obecności zwiedzających. Listę opublikujemy na stronie "Karpiarze-Martynce" oraz na facebook-u.


Koszt uczestnictwa to 600 zł za dwie osoby. Za każdą dodatkową osobę towarzyszącą należy dodatkowo zapłacić 100 zł. Uwaga! Dzieci do lat 12 bezpłatnie (jako osoby towarzyszące,które również otrzymują koszulki i inne gadżety). Zachęcamy do uczestnictwa całe rodziny.
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres emailowy:
karpiarzemartynie@wp.pl

w tytule: IV Miting "Karpiarze-Martynce"+ Imię i Nazwisko Kapitana
W treści prosimy o wpisanie:

Imiona i Nazwiska zawodników + dodatkowe osoby
Nazwa Teamu
Nr kontaktowy do kapitana drużyny.


Zapraszamy do współpracy firmy i osoby, które chcą wesprzeć tą charytatywną imprezę.
Zachęcamy do śledzenia grupy " Karpiarze - Martynce"
na facebooku, gdzie będą podawane nowe informacje na temat zawodów.
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama