World Carp Tournament - DUXON - dzień czwarty


Dobiegła końca urodzinowa impreza firmy DUXON - pod nazwą WORLD CARP TOURNAMENT

Na tą chwile szybka fotorelacja z imprezy , a za kilka dni spodziwajcie się sporego podsumowania na portalu KARP PASJA I PRZYGODA, które jako patronat medialny przygotujemy.

Pierwsza honorowa ryba - i już jest lepiej wracać.Zawsze to lepsze niż taki widok - choć i to nam fanatykom obce nie jest.Walka o zwycięstwo w imprezie - chwila niepewności ponieważ tylko jedna ryba o poranku do wymany.Niesełnione nadzieje.......Organizatorzy mieli również szanse na podium , ....... ale "Kto by Chciał"Wspaniała rywalizacja między tymi zespołami o podium ...
Piękny "KABAN"na do widzenia.Troszkę zabrakło do podium .....Kolejna Honorowa rybaCodzienne wizyty u atakujących pozycję lidera.Ekipa "na wygnaniu", na tą chwilę ocierała się o podium .......W sporcie, czasami traci sie wiele w ostatnich chwilach zawodów - cóż...... Dobra postawa, ale zabrakło kropki nad I.Pomimo walki do końca.....Która dla tej ekipy okazała się WSPANIAŁYM FINISZEM w walce. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich 15 minutach imprezy.Przygotowania do zakończenia imprezy.

Podziękowania dla Gospodarza Łowiska - Krzysztofa Rosnerai "obsługi" obiektu , łowiska itp.7 miejsce - Tatczyn Kokoszka(Łukasz Tatczyn, Artur Kokoszka, Daniel Wiśniewski)6 miejsce - Taras Hrabynskyy Vekliak(Taras Tereskot, Ihor Hrabynskyy, Vekliak Oleg)5 miejsce - Starzyk Suchecki(Dawid Starzyk, Kamil Suchecki)4 miejsce- Lisy Lisy(Daniel Lisy, Rajmund Lisy)3 miejsce - Fornagiel Kuc(Krzysztof Fornagiel, Bogusław Kuc)2 miejsce -Chmielewski Pływaczewski(Paweł Chmielewski, Mariusz Pływaczewski)
1 miejsce - Bazyluk Radel(Artur Bazyluk, Marcin Radel)BIG FISH IMPREZY - FORNAGIELSpecjalne podiękowania dla ekipy sędziowskiej - Mariusz / Wioletta ;) w podsumowaniu szerzej o tej współpracy;)
i SWEET FOCIA ze zwycięzacami. DZIĘKUJĘ za wspaniałe Emocje.

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama