World Carp Tournament - DUXON - dzień drugi


Kolejny dzień za nami. Kilka ekip walczy z wymianą ryb w swojej karcie BIG FISHx 5 a większość kombinuje jak ich dogonić , lub wogóle tą pogoń zacząć.

Czy coś się zmieni????Pierwsza ryba u "Lisków"Zmiana lidera -Bazyluk Radel w AMOKU ;) - ciekawie to wygląda - zwłaszcza z poziomu obserwujących to wszystko sąsiadów którzy obiecali , że wkońcu znajdą sposób na złamanie ich hegamonii.Wszystko znaczący gest po ważeniu;)Piękna sceneria dla zdjęć. Ekipa ta złowiła UWAGA - 35 ryb i próbuje się dokopać do tych największych - TO NIE BŁĄD 35 !!!!Rozpromieniona ekipa sędziowska ;)I kolejne ryby "na wale"
atak na podium- udany - Chmielewski Pływaczewski(Paweł Chmielewski, Mariusz Pływaczewski)
Zobaczymy co przyniesie noc i poranek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Popołudniowa sesja wagowa pierwszego dnia imprezy nie obfitowała w ryby, aczkolwiek na czoło rywalizacji wysunęła się ekipa łowiąca w zatoce, na stanowisku 35. Duxon Team (Marek Dobija, Sebastian Dobija), która odnotowuje cykliczne brania i na tą chwilę to oni mają najwięcej złowionych ryb.Ekipa sędziowska po malowniczym zachodzie słońca tylko oczekiwała na informację, kiedy skończą im się worki. Co około północy stało się faktem.
Nocny wyjazd do amura ioczekiwanie co przyniesie poranek.
Przyniósł kilka ładnych ryb łowionych w malowniczej "Mlecznej" scenerii. Słychać głosy, że miejscami mgła była tak obfita, że nie było widać szczytówek stojąc przy kijach. Temperatura w ciągu nocy spadła o 15 st - nic dziwnego.Poranek ......................
Ryb doczekało się na tą chwilę 14 ekip i widać, że żerują w dużych stadach, gdyż albo łowionę są na obrzerzach miejscówek sąsiadów albo łowionych jest kilka sztuk w jednym miejscu.
Będzie troszkę matematyki na stanowiskach.
Bo wszyscy jesteśmy w tej "Karpiowej Braci" - Kreatywna nazwa Teamu;)Mistrzowie Świata w grze - mają na koncie 3 ryby -Taras Hrabynskyy Vekliak(Taras Tereskot, Ihor Hrabynskyy, Vekliak Oleg)
Łowcy Kompletu 5 ryb - Starzyk Suchecki(Dawid Starzyk, Kamil Suchecki)Gospodarze bardzo gościnni - delikatnie zaakcentowali swoją obecność na łowisku.Wspaniała średnia narazie z 4 ryb - pozwala ekipie w składzie Tatczyn Kokoszka(Łukasz Tatczyn, Artur Kokoszka, Daniel Wiśniewski) trzymać się blisko podium.Piękny Okaz ......Podczas ważenia ryby u sąsiadów branie - szybka akcja na pontonie niestety spinka.Kolejna ekipa z kompletem ryb - obecnie 2 mniejsce w klasyfikacji. - Bazyluk Radel(Artur Bazyluk, Marcin Radel)Emocje, strach czy zimno ??? ;) Cieżkie zadanie przed nimi - z lewej strony skuteczna ekipa odcinająca ich od zatoki - TRZEBA WALCZYĆ !!!
POLSKA - BIAŁO CZERWONIZ wizytą u liderów klasyfikacji i mała kontrola zestawów.Apropos kreatywnych nazw teamów ;) Bardzoooooo Karpiowa nazwa;)I na tą chwilę BIG FISH - GRATULUJEMY.

Reklama
Reklama