DUXON WCT 1


Portal Carppassion gości na kolejnej imprezie eliminacyjnejdo finału PCM 2018. WORLD CARP TOURNAMENT - DUXON która rozgrywana jest na UROCZYSKU KARPIOWYM w dniach 27.09 - 01.10 października.Impreza urodzinowa, już trzecia i jak zwykle niesamowicie wystawna. Można by tutaj rozpisywać się w samych superlatywach o podejściu organizatora do takich przedsięwzięć ale tylko nadmienimy - WARTO BRAĆ PRZYKŁAD i już teraz wiemy dlaczego imprezy tego typu zawsze wypełniają łowiska w 100%.Impreza integracyjna, premiera nowego numeru czasopisma Karp Pasja i Przygoda. Pięknie oprawiona w barwy Mistrzostw Polski - warto ten numer mieć w swojej kolekcji.Coś na ząb ;)Uroczysko Karpiowe - Coś w tym jest - pierwszy kontakt z łowiskiem o tak wdzięcznej nazwie, która zobowiązuje może nie wprowadza w zachwyt, ale uroku w pewnych elementach nie można wodzie odmówić, bo jak wielu ludzi tak wiele opinii. Suma-sumarum bardzo POZYTYWNIE.Jedno jest pewne, Mistrzowie Polski wystawiają swoją aktywnością wspaniałą recenzję Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego, pokazująć jak wiele ten tytuł dla nich znaczy. Warto rywalizować o najwyższe laury, by móc później tak świętować.
Zdjęcia i jak to na urodzinach PREZENTY ;)
Rywalizacja podczas konkursów sprawnościowych - BYŁO BARDZO PO MĘSKU !!!! z kobiecymi rodzynkami podczas konkursu ;) które gdzieś uciekły od obiektywu.WAAAAAAALCZZZZZDO UPADŁEGO - to dobre stwierdzenie.

Tak samo jak Uroczysko;) Uroczo prawda ???Świętowania tytułu MISTRZÓW POLSKI ciąg dalszy.

Ekipa DUXON TEAMU.Poranek , śniadanko dla wszystkich i do dzieła.Oficjalne rozpoczęcie imprezy - losowanie stanowiski GO FISHINGPrezentacja III Wydania- Andrzej PlutaLosowanie stanowisk, startpacki.
Organizator staje w szranki rywalizacji - Powodzenia dla niego i wszystkich uczestników.Rozpoczynamy imprezę !!!!!!

Reklama
Reklama