MPwWK - PCM 2017 - Komunikat


W porozumieniu z wladzami PFWK oraz współpatronem medialnym z ramienia prasowego Karp Pasja i Przygoda informujemy, iż dopuszczamy możliwość autorskiego relacjonowania Mistrzostw Polski w Wędkarstwie KArpiowym przez inne portale, wydawnictwa, ekipy telewizyjne. Mistrzostwa Polski to dobro ogólnonarodowe, święto naszego całego środowiska a nie sposób na budowanie zasięgu własnych projektów. Pomimo poczynienia dużych nakładów na realizację relacji z mistrzostw nie traktujemy ich aż tak zaborczo by odsunąć od realizacji wszystkich chętnych.Istnieje również możliwość korzystania z publikacji na stronach internetowych portalu Carppassion , Karp Pasja i Przygoda oraz Polskiej Federacji Karpiowej z koniecznością podania źródła informacji.

Informujemy również, iż nie bedziemy wysyłali pełnoformatowych zdjęć drogą emailową.

Zapraszamy wszystkie media naszej "karpiowej estrady" do czynnego uczestnictwa w relacjonowaniu Mistrzostw - to po części wasz obowiązek, kóry powinien wynikać z szacunku dla waszych "użytkowników", a każdego przedstawiciela mediów zapraszamy do biura zawodów w celu uzyskania "akredytacji medialnej".

Z przyczyn organizacyjnych, realizacji video raz by nie zakłócać pracy ekipe organizatorów oraz sędziowskiej plan wizyty podczas imprezy należy uzgadniać indywidualnie pod nr telefonu:

Daniel Kruszyna 503188298
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama